KROPÍCÍ A ZALÉVACÍ NÁSTAVBA NA ZAKÁZKU

 

Na základě přání zákazníka jsme na elektromobil Alkè ATX 340EH připojili a upravili jeho již dlouho používanou cisternu s kapacitou 1000l. Jako doplňkovou funkcí má nástavba horní trysky pro osvěžování vzduchu při horkých letních dnech. Čerpadlo pohání elektromotor, který je napájen z baterie vozidla.

 

Video

 

Konfigurace na zakázku

 

 

VOZIDLO PRO OPRAVU MĚSTSKÉHO MOBILIÁŘE NA ZAKÁZKU

 

Přestavba čtyřmístného vozidla na vozidlo pro opravu městského mobiliáře (dopravní značky, lavičky...). Vozidlo disponuje množstvím úložných prostor pro veškeré potřebné nářadí. Díky měniči na 230V s náběhem až 6000W je možné vozidlo použít jako zdroj elektřiny pro veškeré potřebné přístroje (Rozbrus, svářečka...).

 

 

VOZIDLO PRO LIKVIDACI PLEVELE NA ZAKÁZKU

 

Vozidlo bylo speciálně upraveno pro použití přístroje pro likvidaci plevele horkou párou.

TECHNOLOGIE EKOLOGICKÉ LIKVIDACE PLEVELE BEZ PESTICIDŮ - KAPÉNKY VROUCÍ VODY

Tato metoda, nazývaná likvidace plevele kapénkami vroucí vody nebo také likvidace plevele parou, umožňuje efektivně zlikvidovat rostliny plevele ekologickou cestou bez použití pesticidů. Princip fungování likvidace plevele horkou vodou je jednoduchý : voda ohřátá na 120 °C  je rozstřikována na rostliny plevele pod nízkým tlakem. Rostlina je zasažena termickým šokem, který rozloží chlorofylové částice (není dále možná fotosyntéza). Extrémně horká voda v tekutém skupenství spálí rostlinu od vegetativního vrcholu až po kořenový systém (dehydratace). Metoda likvidace plevele kapénkami vroucí vody od firmy Oeliatec je trvalým a ekologickým řešením pro městské služby a profesionály v oboru údržby zeleně. Četnost použití je omezena ( 3 krát až 4 krát ročně), v závislosti na přírodních podmínkách. Naše technologie nevyžaduje při použití žádnou zvláštní opatrnost.

Tato metoda je respektována z ekologického hlediska zejména díky novému zákonu zakazujícímu používání fytosanitárních prostředků při likvidaci rostlin na veřejných prostranstvích. Firma Oeliatec, jako průkopník v oblasti likvidace plevele kapénkami vroucí vody, dosahuje díky své technologii a díky svým zákazníkům trvalého rozvoje. Společnost Oeliatec, která se stala evropským leaderem ve svém oboru, trvale rozšiřuje svou prodejní síť odborně proškolených profesionálů tak, aby mohla co nejlépe reagovat na požadavky svých zákazníků.

 

 

 

 

 

STROJE NA EKOLOGICKOU LIKVIDACI PLEVELE OELIATEC

Stroje mohou používat pro likvidaci plevele jak vodu z vodovodního řadu, tak vodu povrchovou, vodu recyklovanou nebo vodu přímo ze studní, bez jakýchkoliv přísad. Stroje Oeliatec obstály na výbornou v testech na znečištění životního prostředí, především díky elektrickému pohonu z dobíjecí gelové baterie. Všechny stroje na ekologickou likvidaci plevele jsou vyvinuty s ohledem na maximální efektivitu použití a jednoduchost obsluhy.

Napište nám

Máte zájem o další informace? Potřebujete poradit s výběrem? Neváhejte nás kontaktovat.