Zadní hydraulické čelo

Hydraulické čelo je velmi užitečné pro zjednodušení přesunu nákladu z elektromobilu na zem a naopak.

Zvedací plošina nosnost: 500 kg
Délka zdvihu: 140 cm
Nosnost vozidla: 1.500 kg
Šířka: 1.300 mm
Motor: Electrický
 
ATX se zvedací plošinou je zcela elektrické, tedy nulový hluk a emise výfukových plynů. To znamená, že může být použit jak v interiéru i venku, bez negativního vlivu na personál , kde se používá. To je ideální pro použití v nemocnicích, školních areálech, výstavních centrech, letištích a rekreačních areálech.
 
Toto hydraulické čela je extrémně snadno použitelné, protože ovládací prvky pro manévrování zvedací plošiny lze umístit jak vně, tak na straně vozidla nebo na dálkové ovládání, které umožňuje operátorovi manévrování z ložné plochy nebo z plošiny sám.

Hydraulické čelo je velmi užitečné pro zjednodušení přesunu  nákladu z elektromobilu na zem a naopak.
 
Proč si vybrat zvedací plošinu?

  • Snadnější nakládání / vykládání nákladu
  • Méně únavy pro operátory
  • Rychlejší operace
  • Použitelný i v interiéru a tichý provoz

V závislosti na zařízení, kde je namontována zvedací plošina, je mnoho způsobů využití, zjednoduší se tak manipulace, například pro ty, kteří potřebují přepravovat jídlo, jako jsou cateringové společnosti nebo pro nakládku a vykládku vozíků s ložním prádlem, jako jsou práce v nemocnicích či  v hotelích nebo jinde. Výhodné, to je hlavně tam, kde nemají vysokozdvižné vozíky nebo paletové vozíky pro nakládání nebo vykládání materiálu z ložné plochy vozidla.
 
Alké zvedací plošina  vám umožní výrazně ušetřit čas a náklady. S jediným vozidlem můžete provádět operace nakládání / vykládání snadno a bezpečně. Navíc, protože je zcela elektrické, nejsou tam žádné náklady na palivo a náklady na údržbu jsou minimální ve srovnání s vozidly se spalovacím motorem.
 

Video

 

Napište nám